Každý jsme anděl s jedním křídlem... Abychom vzlétli, musíme se objemout.....

Vtipy

26. ledna 2008 v 13:50 | Teryšek |  Vtipy
Přijde policajt za doktorem s bolestmi břicha. Doktor ho prohlédne a předepíše čípky.
"To by vám mělo pomoct," říká doktor.
Policajt jde domů a všechny čípky sežere. Na druhý den je zpátky s ještě většími bolestmi břicha, tak mu doktor předepíše silnější, větší čípky, že ty určitě zaberou.
Blbý policajt je samozřejmě všechny sežere a další den je u doktora zase.
Doktor na to: "Tady vám dávám supersilný čípek, nesmíte teď pít a ani kouřit, protože můžete mít problémy."
Policajt doma čípek sežere, jako obyčejně. Další den u doktora.
Doktorovi samozřejmě dochází trpělivost a podrážděně říká: "Člověče, vy ty čípky snad žerete, či co?!"
A policajt podrážděně: "Né...! Cpu si je asi do prdele!"

Na Městský úřad přijde občan s požadavkem, že by si chtěl nechat změnit hanlivé jméno. Úřednice se ptá "A jak se jmenujete ?" "Stanislav Prdel". "To je opravdu hanlivé a jak by ste se chtěl jmenovat?". "Josef Prdel"

Proč mají Škodovky zadní sklo vytápěné?
Aby nezábly ruce, když tlačíte.

Jde paní parkem a vidí druhou paní, jak drží malé dítě za nohy a tluče mu hlavou o strom.
"Haló, paní, co to děláte, vždyť mu spadne čepička."
"Ale, jen se nebojte, má ji přibitou!"

Jdou dva bratři za babičkou lesem. Jeden je slepý a druhý má jen jedno oko, tak ten jednooký vede toho slepého. Jdou, jdou a najednou jednooký zakopne a vypíchne si i to jediné oko a říká: "Tak jsme došli!"
A ten druhý: "Ahoj, babi!"

"Spadnul jsem z kola a podívej, jak se mi z nosu valí krev." "Z nosu? Z jakého nosu???"

Je rybář na břehu rybníka a chytá ryby. Najednou vykoukne z vody krokodýl a ptá se: Berou? Rybář na to: Ne! Krokodýl: Tak kašli na ryby a pojď se vykoupat.

Víte, kolik se vejde drobků na vložku?
No přece celá buchta.

Potkají se dva přátelé a první povídá: "Tak jsem se konečně oženil." -
Gratuluji." - "Ono není k čemu, protože jsem si vzal starou ženskou." -
"Upřímnou soustrast." - "Tak zlé to zas není, protože měla ohromný barák a tři
miliony." - Gratuluji." - "Ono není k čemu, protože barák shořel a peníze v něm
také." - "Upřímnou soustrast." - "Ale víš, ono to zas není tak špatné,
protože moje stará žena uhořela v tom baráku." - "Gratuluji!"

Sedí takhle lord a lady na terase a čtou si noviny. Náhle však udeří do lady blesk a lady je celá na popel. Lord zazvoní zvonečkem na Jeana a když Jean příjde lord mu praví: "Jean, ukliďte lady"

V jedné rodině se narodila čtyřčata. Jde kolem kočka a pod vousy pronese: "To jsem zvědavá, kolik jich utopí !!!"

Ukrajinští vědci našli způsob využití poštovních schránek z Černobylu.
Prodávají je Polákům jako mikrovlnné trouby!

"Představ si, že včera Kalianko dostal smyk a parádně se vyboural." - A co se mu stalo?" - "Parádně si rozbil obličej, ale chirurg slíbil, že bude vypadat jako předtím." - "Chudák Pepa!"

Jede sanitka. V ni ridic, lekar, sestricka a student na praxi. Jedou a najednou z niceho nic ridic pousti volant a chyta se za krk. Dusi se, oci ma nekde na cele. Sestricka nelitostne popadne lekarnicku a prasti ridice do hlavy. Tomu hned prestal zachvat, chyta volant a jedou dal. Najednou lekar pada na podlahu, chyta se za krk a vali se tam pritom se dusi. Sestricka zas popadne lekarnicku a prasti silne lekare do hlavy. Ten se hned zvedne a posadi a jedou dal jak kdyby se nic nestalo.
Student v praxi cely v soku obraci se na lekare: "Sem ve 3 rocniku a znam jen teorii, zadna praxe, ale V ZIVOTE sem neslysel o takovych symptomech a metody lecby jsou natolik zvlastni ze jsem totalne zmateny. Muzete mi to aspon trochu vysvetlit?"
Lekar flegmaticky odpovida: "To neres, sestrice se vcera obesil manzel, tak si z ni delame prdel..."

Sparťan se prochází u rybníka a uvidí ženu jak pere slávistický dres. Sparťan se naštve veme si plochý kámen, hodí ho na tu ženu a ta spadne do rybníka. Přiběhne slávista a začne křičet: Ty blbečku zabil smi pračku. Já ne! To vodní kámen ti zabil pračku.

Policajt zastaví řidiče, všiml si, že nemá zapnuté bezpečnostní pásy a začne ho pérovat: "Pane řidiči, pásy máte mít vždy zapnuté!!! Jednak je to na pokutu a jednak je to pro Vaše dobro. Například támhle na té křižovatce je bouračka, řidič nebyl připoutaný a má zlomené žebra, nohu v koleni a k tomu si rozsekl čelo o volant. Zatímco spolujezdec měl zapnutý pás a podívejte se, jak tam sedí bez nejmenšího škrábnutí a skoro vypadá, jako by byl ještě živý."

Paní učitelka přesvědčuje žáčky aby si koupili fotku třídy. "Až budete starší budete si říkat tohle je Tomáš ten slavný doktor, tohle je Luboš ten právník to je Zuzka která je zahradní architektka." V nastalém tichu dodal jeden hlásek "A tohle je paní učitelka která je už mrtvá."

Radí se bača s manželkou. Ten beran je nějak smutný, říká bača. Asi ho podříznu. No, když myslíš, že ho to rozveselí

Jak to že jsi nebyl na pohřbu své tchyně?" - "Protože mi pro samou práci nezbývá na zábavu čas!"

Kdyby se zároveň topil právník a úředník berňáku a ty bys mohl zachránit jen jednoho z nich, šel bys raději na oběd nebo si číst noviny?

Pohřební ústav přijme nového řečníka - dříve kanibala.
Po prvním "rozloučení" si ho zavolá ředitel pohřebního ústavu a říká: "Váš přednes byl pěkný, citlivě jste zemřelého popsal, i pozůstalí byli spokojeni, ale proč jste u toho, že "byl dobrý člověk" tak slintal?"

Víte jakej je rozdíl mezi architektem a doktorem ?
No doktoři ty svoje zmetky schovávaj pod zem !

Sedí holčička s chlapečkem na pískovišti a hrají si. Holčička má ale hezčí bábovičky než chlapeček, což se mu vůbec nelíbí. A tak řekne holčičce: Puč mi bábovičku nebo ti vypíchnu oko! Holčička: Ne! Maminka řekla že nemám pučovat. Chlapeček ji tedy vypíchne oko!! A pak opět řekne: Puč mi bábovičku nebo ti vypíchnu oko! Holčička: Nepučim! Maminka řekla že nemám pučovat! A tak jí chlapeček vypíchne i druhé oko!!! Najednou se holčička začne zvedat a balit si věci. Chlapeček na ní vytřeští oči a ptá se jí: Kam jdeš? A holčička na to: Maminka řikala, že až bude tma, mám jít domu.

Úvaha: Když se olivový olej vyrábí z oliv, z čeho s potom vyrábí dětský olej?

Proč bezdomovci nejedí potkany?
Není slušné jíst spolubydlící!

Rodičům přijde dopis od jejich syna, který už delší dobu studuje v zahraničí. V dopise stojí: mami, tati, mám AIDS. Synovi zanedlouho přijde odpověď: drahý synu, nevíme sice, co je to za vyznamenání, ale jsme na Tebe hrdí.

Na dálničním mostě dvě dívenky hází na projíždějící auta kameny.
Ta zlá způsobila tři havárie, ta dobrá osm a tak opět dobro zvítězilo nad zlem!

Jede Chruščov na Sibiř a po cestě vidí mužika s jednou botou, na druhé noze má omotané hadry. Zastaví a ptá se: - Copak, soudruhu, ztratil jsi botu? a Mužik udiveně: - Ne, našel!

Svatý Petr si všimne, že přes nebeskou bránou nervózně přechází chlápek. Vyjde tedy ven a povídá: "Promiňte, mohu vám nějak pomoci?" - "Ne, to je v pořádku. Nebude to trvat dlouho." Chlápek se nervózně podívá na hodinky a zase začne pochodovat. Svatý Petr tedy odejde. Po pěti minutách se vrátí k pochodujícímu chlápkovi. Ten se zastaví a povídá: "Podívejte, vy víte, že jsem mrtvý. Já vím, že jsem mrtvý. Nemůže to někdo říct taky těm na jednotce ARO?"

Lidojedi prokopávají pole, ale pořád nacházejí jen další a další kosti. Když to takhle jde už přes pět hodin, jejich náčelník se rozčílí: "Dejte mi do ruky toho pitomce, co nám říkal, že jsou tady masové hroby! Vždyť tu jsou jen samé kosti!"

V soudní síni: "Jak jste zabil svou ženu?" - "Kladivem!"
Z publika se ozve: "Ty svině!" Soudce: "Tady rozhoduje soud a ne vy!"
Z publika: "Já nerozhoduji, ale minulý týden jsem si byl u něj dvakrát kladivo půjčit a on mi tvrdil, že žádné nemá!"

V letadle nad New Yorkem osloví letuška těhotnou afgánskou ženu:
Tak co to bude? Holčika nebo chlapeček ?
Žena: Ne, Dvojčata.

"Mami! Tatínek spadl se stromu!" - "To si musel pořádně natlouci." - "Ani ne, pro jistotu si dal okolo krku špagát!"

Film Křižáci: Vrací se rytíř Jurand ze zajetí od křižáků - vylouplé oči, vyřízlý jazyk a useklá ruka. Naproti jede Zbyško a Mačko, poznají jej a šokovaní se ptají: "Kdo ti to udělal?" Jurand jen zbývající rukou udělá kříž a rytíři šokovaní volají: "Na pohotovosti?"

Ptá se paní učitelka dětí ve třídě, jestli nějaký jejich člen rodiny umřel v koncentračním táboře. Přihlásí se Pepíček a povídá: "Můj dědeček." Paní učitelka říká: "Pepíčku, a jak se to stalo?" "Spadl ze strážní věže..."
 zdroj:http://natasaokok.blog.cz/0801/vtipy 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 26. ledna 2008 v 13:52 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama