Každý jsme anděl s jedním křídlem... Abychom vzlétli, musíme se objemout.....

Únor 2009

Wild child/Puberťačka

26. února 2009 v 12:05 | Čoky |  movie
Šestnáctiletá Poppy Moore je rozmazlená a nevychovaná puberťačka z LA, která si užívá života v neskutečném přepychu. Po jedné velkolepé party s hrozivým koncem ji však její otec posílá do anglické internátní školy, aby se tu odnaučila špatným návykům. Poppy nemá jiné přání, než odsud uniknout, ale při své snaze o vyloučení ze školy tahle americká princezna naráží na silné soupeře: britské dívky a učitele, kteří nemají pro její rozmazlené způsoby žádné pochopení. Poppy si konečně uvědomuje, že takhle se ze školy nedostane a s pomocí svých nových přátel a spolubydlících vymyslí dokonalý plán útěku. Na obzoru se však objevují i důvody, proč zůstat…Režie: Nick Moore

Herci:Emma Roberts,Lexi Ainsworth,Shelby Youngová,Johny Pacar...

Celý film Tady =o)

Puberťačka
Poppy po příjezdu do internátní školy

Puberťačka
Poppy a její kamarádky

Puberťačka


Puberťačka
Puberťačka
Puberťačka

Puberťačka
Puberťačka


Rozcestník Filmy

26. února 2009 v 0:30 | Čoky |  Filmy


Stmívání

25. února 2009 v 23:32 | Čoky |  movie

Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.

Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.


STMÍVÁNÍ (Twilight)

Stmívání
Stmívání
Stmívání, Robert Pattinson, Nikki Reed
Stmívání, Robert Pattinson, Kristen Stewart
Stmívání, Robert Pattinson
Stmívání
Stmívání
Stmívání, Robert Pattinson, Kristen Stewart
Stmívání, Kristen Stewart, Cam Gigandet

celý film tady =o)

2.Módní policie

25. února 2009 v 23:11 | Teysek |  Móda
Ahoj!
je tu další MÓDNÍ POLICIE! ohodnoť celebrity v komentářích a dej jim %....=o)


1.Ewa Farna

Ewa Farna

2.Rihanna

Rihanna

3.Hilary Duff

Hilary Duff

Bleskovka 20

25. února 2009 v 22:34 | čoky |  Bleskowky
http://www.vareni.cz/include/ir/clanky/777/detail--260x.jpg
1.Jaké je tvé nej jídlo?
2.vařil/a si někdy? a co?
3.jakou máš rád/a kuchyni?
4.nejoblíbenější ovoce?
5.nejoblíbenější zelenina?
6.pizza/špagety
7.hranolky/hamburgr
8.gyros/langoš
9.mrkev/zelí
10.okurek/paprika
11.přezdívka
12.co na dilom?
13. Pááá =o)


Diplomy 19!

25. února 2009 v 22:18 | Čoky |  Diplomky

Čokoláda jako lék

10. února 2009 v 21:48 | Čoky |  Chocolate

Čokoláda jako lék

Už v dobách dávno minulých lidé považovali čokoládu a produkty z kakaových bobů za zázračný všelék.Je málo potravin,které jsou opředeny tolika mýty a předsudky jako čokoláda.A je také málo potravin,o nichž se objevuje řad překvapivých tvrzení.V posledních letech se do popředí pozornosti médií dostávají informace o kladných účincích čokolády,zejména těch s vysokým obsahem kakaových součástí.Samozřejmě, čokoláda je zdrojem energie díky obsahu tuku a cukru.Je důležité vědět, že kyselina stearová obsažena v kakaovém tuku nezvyšuje hladinu cholesterolu.Kakaové součásti obsažené v čokoládě jsou zdrojem flavonoidů a antokyanů,které působí jako antioxidanty proti negativním účinkům volných radikálů na buňky.Čokoláda je též díky kakau zdrojem hořčíku,důležitého pro mozek,svaly i metabolismus.Antioxidanty L-arginin zlepšuje imunitu a regeneraci organismu.
Kromě toho čokoláda obsahuje mnoho dalších látek,z nichž nejzajímavější je nepochybně serotoin,tzv.hormon štěstí,vyvolávající u člověka příjemné pocity.Tento hormon je velmi důležitý pro duševní pohodu člověka,protože jeho nedostatek způsobuje špatnou náladu,podrážděnost,což může vyústit až na depresivní stavy.
Čokoláda se také mnohdy považuje za účinné afrodiziakum,takže proč ji patřičně nevyužít???


Krásná s čokoládou

10. února 2009 v 21:47 | Čoky |  Chocolate

Ano. Čokoláda se mlsá - to víme všichi. Ale dá se využít i úplně jinak, to Vás možná ani nenapadlo. Je to další důkaz toho, že má opravdu blahodárné učinky nejen na mysl, ale dokonce i na tělo. Čokoterapie k nám přišla z Jižní Ameriky. první salony nabízející tuto terapii se objevilynve Spojených státech. A co to vlastně je?
Jde o pokrytí těla zahřátou velmi kvalitní čokoládou. Čokoláda totiž díky svému složení napomáhá aktivaci pokožky a pleť se tak zjemňuje a získává zpět svoji pružnost.

Čokoláda se nanáší krouživými pohyby nejčastěji na obličej, krk a dekolt na předem vyčištěnou pleť jemným peelingem. Samozřejmě platí, čím větší podíl kakaa tím lépe. Potom už jen odpočíváme, posloucháme příjemnou relaxační hudbu a vdechujeme sladkou čokoládovou vůni. Další výhodou čokoterapie je prohřátí svalů a také dekoltu, což by mohli ocenit jedinci, kteří potřebují prohřát dýchací cesty. Protože je kakao ryze přírodním produktem, terapie může prospět téměř všem typům pleti.

Tip!
Kvůli čokoterapii však nemusíte nutně navštěvovat drahé kosmetické salony, ale můžete ji vyzkoušet i doma. Vhodnost použití této exotické kůry doporučujeme probrat s vaší kosmetičkou či dermatologem.
A jak si domácí kosmetickou kůru připravit?
Stačí rospustit ve vodní lázni pár tabulek tmavé čokolády a tuto ještě teplou hmotu nanést na problémové partie a nechat asi 20 min. působit. A když vám trochu zbude, neváhejte si na rozehřáté čokoládě pohutnat. Čokoterapie pak bude dokonalá!!!

Jak hubnout?

9. února 2009 v 21:00 | Čoky |  Typy a tryky

  • http://www.denik-zeny.cz/images/stories/denik%20foto/zelenina.jpg
  • Přechytračte chuť na sladké
    Dávejte si do jídla skořici nebo pravou vanilku. Mají stejnou vůni jako cukrovinky, ale žádné kalorie. Zamíchejte si to do jogurtů, tvarohů, do mléka, uvidíte, jak to bude krásně vonět.

Čoky

9. února 2009 v 20:47 | Čoky |  Článečky
Zdrojíííkk

pouzdroNejsi spokojená a ráda bys na konci roku zabodovala lépe? Nevíš ovšem, kde začít? Slečn@ má pro tebe test, který ti snad pomůže odhalit možnou příčinu neúspěchů, a poradí ti, co a jak vylepšit!

Hodnotím blogy

1. února 2009 v 20:51 | Čoky |  for youDo komentářů napiš:
jméno:
blog:
Ohodnotím vám blog a každý dostane malý dárek... =o)

Hodnotím:
→ první dojem.....1/10
→ design ............1/10
→ menu...............1/10
→ rozcestníky......1/5
→ články..............1/10
→ ankety ............1/5
→ návštěvnost.....1/5

→ celkový počet bodů.......max.55Ohodnocený blog

1. února 2009 v 20:51 | Čoky |  :) mee :)
Přezdívka:Čoky
blog:
www.cookoladaterysek.blog.cz

První dojem...4/5
Záhlaví...4/5kdyby si ho měla přesně měla bys plnej počet
Okraje...5/5
Pozadí stránky...4/5
Menu...5/5 krásně pestrý
Název blogu...5/5
Barvy...5/5 pěkně čokoládový
Desing...5/5

Celkový počet bodů : 40
Ty jsi dosáhl/a :37
Známka tvého blogu :1-